Jak wyglądać ładnie

Pomijając kwestię wyboru odpowiednio do siebie pasujących elementów garderoby, należy zwrócić uwagę także na to, aby ubrania, które zakładamy na siebie na co dzień, były zadbane i niezniszczone. Jest to podstawa dobrego wyglądu.

Takie zasady zakłada moda sreetwearowa i każda inna. Buty powinny być zawsze czyste i zadbane. Warto przetrzeć je zawsze przed wyjściem z domu szmatką nasączoną specjalnym preparatem do czyszczenia obuwia.

Należy także skrupulatnie zabrać o części odzieży – swetry, które nosimy, nie mogą być w żadnym wypadku powycierane, zmechacone. Kulki z materiału nie powinny z nich wystawać. Nie można także dopuścić do tego, aby ubrania były zniszczone na łokciach i kolanach. Jeśli nasze spodnie są przetarte na kolanach, należy się już ich pozbyć i przerobić na szmatki do wycierania podłogi.

Niedopuszczalne jest także zakładanie na siebie spodni, które mają na przykład rozpruty suwak i spod których wystają majtki. Kobieta powinna także zadbać o to, aby skóra na butach nie miała żadnych dziur i przetarć. Jeśli to wszystko nie gra, ubranie nadaje się do wyrzucenia. Jeśli chcesz wyjść na udaną randkę, powinnaś zadbać o to, aby ubrać się dobrze, ale nie przebrać. Kobieta przebrana to taka kobieta, która nie czuje się dobrze w ubraniu, które założyła. Moda streetwearowa zakłada ubieranie się przez kobiety w dość dowolny sposób, jednakże nawet tutaj istnieją pewne zasady.

Ubranie przede wszystkim powinno dobrze oddawać twoją naturalną urodę i ją podkreślać, a nie tworzyć ci wizerunek, który do ciebie kompletnie nie pasuje. Warto ubrać się na randkę w buty, w których czujesz się komfortowo. Warto także założyć takie ubranie, które pasuje do twojego wzrostu, karnacji, a także do twoje figury. Nie warto podczas pierwszej randki eksperymentować z najnowszymi trendami, bo wcześniej czy później to się na tobie zemści i będzie widoczne, że nie czujesz się w swojej kreacji swobodnie.

Nie należy także na pierwszą randkę szczególnie się stroić, ale też nie należy ubierać się tak jakbyśmy się ubierały do jesiennego grabienia liści w ogrodzie. niezbyt dobrze widziane jest także zakładanie na pierwszą randkę ubrania, które odsłania zbyt wiele. Każda kobieta chce seksownie wyglądać, jednakże pokazując wszystkie atuty na pierwszej randce nie zrobisz dobrego wrażenia.